Esprit - Čistící systém čalounění při nízké vlhkosti

Esprit - Čistící systém čalounění při nízké vlhkosti

  Pro snazší a bezpečnější hluboké čištění jemných potahových tkanin!

 
velmi rychlé schnutí
 
bez nebezpečí promáčení
 
možnost používání nábytku téměř okamžitě po vyčištění
 
po vyčištění se neobjevují následné skvrny, zabraňuje opětovnému znečištění

  Přenosný a soběstačný Esprit nejprve rychle na sucho vysaje prach a povrchovou špínu. Poté je použit bezpečný čistící prostředek s nízkou vlhkostí. Speciálně konstruované, proti sobě rotující kartáče v ručním kartáčové hlavici jemně uvolní nečistoty. Zabudovaný vysavač bezprostředně poté vysaje nečistoty usazené v pěně, které se ukládají do snadno vyjímatelné sběrné nádoby.

  Nezanechává lepkavý, nečistoty přitahující povlak

  Tkaniny jsou po vyčištění velmi rychle suché. Esprit dává svěží nový vzhled všem typům čalounění včetně sametu, bavlny, atlasových tkanin, gobelínových tkanin, brokátu a dokonce i kůže.

  Čistící prostředek tohoto jedinečného čistícího systému obsahuje jen 10% vlhkosti a je tedy ideální pro vyčištění tkaninou potažených kancelářských dělicích příček, odstraňování skvrn z koberců a čalounění, schodů, koberců ale také čalouněných součástí interiérů dopravních prostředků. Možnosti jsou nekonečné.

Systém Esprit vyhovuje všem testovacím normám.

  Krátké prostoje … Rychlé schnutí

kartáčová hlavice

  Výkonná, snadno použitelná, lehká kartáčová hlavice se zabudovaným bezpečným motorkem poháněným stejnosměrným proudem se ovládá palcem pomocí 3-polohového spínače. (Lze na ni nasadit postranní rukojeť, pro manipulaci oběma rukama). Dva proti sobě rotující soustředné kartáče nezpůsobují deformaci jemných potahových tkanin. Kartáče jemně čistí tkaninu, zatímco obsluha přejíždí čistící hlavicí po povrchu. Standardní kartáče s bílými štětinami jsou určeny pro jemné látky. Doplňkové, černé kartáče se používají na koberce.

  Suchý, lehký čistící prostředek (obsahuje jen 10% vody) se při průchodu okolo šasi motorku ke kartáčům mírně zahřívá. Tím se zvyšuje jeho čistící schopnost a díky jeho chladícímu efektu se zároveň prodlužuje životnost motorku.

  Nyní: rychlejší, mobilnější,

b

Přenosnější, mobilnější: Nová velká zadní kolečka, která nezanechávají stopy na podlaze, umožňují snazší přesun po schodištích a lepší pohyblivost.

a

Delší, 4,5 metrové, hadice pro lepší dosah: Odolné a skladné. Tyto dvou kanálové, snadno navíjecí, hadice a samostatnou sací hadici lze snadno uložit do praktických pytlů.

  Přední výrobci nábytku a čalounění doporučují systém Esprit pro jeho bezpečnost a účinnost.

  Usnadňuje práci, šetří peníze a čas

  Systém Esprit představuje rychlejší aplikaci čistícího prostředku a silnější odsávání pro rychlejší čištění a schnutí. Jeho nové, robustnější provedení lépe odolává opotřebení při používáním a manipulaci.

  Nákladné přečalounění můžete nyní odložit o léta s důkladným, bezpečným čistícím programem od společnosti Von Schrader.

  Výsledek vaší práce bude vždy profesionální… a nepotřebujete žádné zvláštní školení

  Součástí systému Esprit je snadno pochopitelné instruktážní video a příručka s ilustracemi. Kromě toho je fi rma Von Schrader vždy připravena Vám rychle odpovědět na Vaše otázky.

Snadné čištění čalouněných kancelářských dělicích příček. Čištění je dostatečně účinné, aby odstranilo i silné znečištění, ale dostatečně bezpečné, aby nedošlo k odc

Nepromočí sedadla. Účinně čistí sedadla a čalouněné interiéry vozidel, přívěsů, lodí i letadel. Doba schnutí se počítá na minuty.

Snadný převoz. Nová, praktická, výsuvná rukojeť pro přesun se pak snadno zasune zpět, aby nepřekážela při práci. Stroj je vybaven odolnými kolečky na otočném čepu pro větší pohyb

Sedadla v divadlech, posluchárnách, zasedacích sálech pro 20, 200 nebo i 20 000 osob lze vyčistit rychle a ekonomicky. Budou opět rychle připravena k sezení.

Stroj pro čištění „těsných prostor“. Ulehčí vám život na schodištích, podestách, v šatnách, koupelnách a dalších malých místnostech s kobercem.

V praktickém držáku bude čistící hlavice bezpečně uložena na dosah ruky, když jí zrovna nebudete používat.

  silnější, robustnější... výborný poměr cena/výkon!

Výkonnější vlhké/suché vysávání: Zabudovaný systém vysává prach a povrchové nečistoty. Kromě toho slouží také k vysávání čisticí pěny obsahující rozpuštěné nečistoty, ab

Ovládání – praktické a po ruce: Přípojka pro dvoukanálovou hadici je vybavena spolehlivou a pohotovou pojistkou. Vysávací hadice se dobře nasazuje a drží. Spínač je snadno přístupný

Snadný přístup: Celé šasi se dá sundat a tak je zajištěn snadný přístup ke všem vnitřním součástem. Po odkrytí také najdete reverzní přepínač, kterým se dá přepnout směr rota

Koncentrované čistící prostředky speciálního složení: Dají se použít téměř na všechny jemné tkaniny. Nádržka stroje naplněná 7,6 litry čistícího prostředku vydrží 5-6 hodin

Foto galerie

Židle před vyčištěním suchou pěnou

Židle v průběhu čištění

Židle po vyčištění suchou pěnou

Židle před čištěním suchou pěnou.

Židle v průběhu čištění suchou pěnou.

Židle po vyčištění.

Vlněný koberec při čištění.

Vlněný koberec po vyčištění.

Sedačka před čištěním suchou pěnou.

Sedačka v průběhu čištění

Sedací místo po vyčištění.

Objednávka ( dotazy )
Druh činnosti :
Typ úklidu :
Četnost úklidu :
Firma :
Kontaktní osoba :
Ulice :
Město :
PSČ :
IČO :
DIČ :
Telefon :
Email :
Ochrana proti spamu, opište prosim ověřovací kód.
Ověřovací kód :
Overovaci kod
Zde zadejte ověřovací kód :


J&H ÚKLID, Tyršova 54, 682 01, Vyškov . Tel.: 724 247 224
2011 J&H Úklid. Powered by qiS 2.0, webdesign by Q

Naši partneři:

      

Doporučujeme:

Úklidová firma D& D servis, s.r.o - Kompletní úklidový servis praha. | Alu kola, levné pneu ... do vašeho webu a zaslání informace, kde se odkaz nachází. | úklidová firma, úklid a úklidové práce v Praze | Okna - Jelínek | Okna - Jelínek | Deratizace Praha - drzé škůdce zkrotíme | Webové stránky - Webdesign - Internetové stránky - Vývoj software | další spřátelené odkazy ...