Čištění koberců

  Jsme specializovaná firma, která nabízí čištění koberců a čalouněných materiálů. Čištění koberců provádíme za využití špičkových značkových přípravků. Používaná chemie zajišťuje ten nejlepší možný výsledek s ohledem na druh materiálu.

Čištění koberců Brno, Praha, Olomouc, Prostějov …

  Naše úklidové stroje pracují na bázi extrakčního čištění koberců či podlah, což v praxi znamená, že voda s čistícím médiem je pod tlakem vháněna do čištěné plochy a následně i s nečistotami vysávána zpět do sběrného tanku přístroje, nebo kombinací kotoučového stroje s následnou extrakcí nečistot do sběrného tanku stroje. Díky zvolení vhodné technologie v čištění koberců nedochází k nadměrnému opotřebování koberců a vytrhávání vlasu koberce. Tyto způsoby čištění naopak koberec regenerí a navrací ho do původní polohy. Pro zlepšení stavu koberců doporučujeme tzv. apretaci koberce. Apretace je vlastně změkčení koberců a jeho provonění.Díky tomuto systému čištění nedochází k nadměrnému opotřebování koberců a vytrhávání vlasce. Tento způsob naopak vlasec regeneruje a navrací ho do původní polohy

Čištění koberců
Čištění koberců pěnou

Čištění koberců a sedaček provádíme těmito způsoby čištění :

čištění koberců ( pěnou) pomocí tříkotoučového stroje s následnou extrakcí uvolněných nečistot. Účinnost čištění cca 90 %. Pro více informací o této technologii čištění koberců klikněte ZDE.

čištění koberců a sedaček (extrakčně) bez použití kartáču. Účinnost čištění cca 70 %. Pro více informací o této technologii čištění koberců klikněte ZDE.

čištění sedaček ruční kartáčovou hlavicí suchou pěnou. Účinnost čištění cca 90 %. Pro více informací o této technologii čištění sedaček suchou pěnou klikněte ZDE.

Čištění koberců a čalouněného nábytku

  Zajišťujeme čištění koberců pro komerční i soukromý sektor. K čištění koberců používáme výkonné profesionální stroje, jež zaručují vysoký sací výkon potřebný pro dokonalé odstranění nečistot. Čištění koberců provádíme extrakční metodou nebo kombinací s kotoučovým strojem, kdy je voda se saponátem pod tlakem vstřikována nebo vkartáčována do vláken koberce a následně ihned odsávána, čímž je zajištěna krátká doba schnutí. Provádíme čištění koberců větších ploch (kanceláře, hotely, restaurace atd.), ale i v domácnostech.

Strojní čištění koberců

  Při provádění úklidových služeb se vždy snažíme maximálně vyhovět požadavkům klienta, důraz klademe zejména na kvalitu úklidu a spolehlivost.

                                Úklidové služby zajišťujeme 7 dní v týdnu 24 hodin denně na celém území ČR.

Jak často provádět čištění koberců?

  U zátěžových koberců, které jsou více namáhány (vstupní haly, chodby, kanceláře, hotely) doporučujeme čištění koberců 2x ročně (minimálně 1x), v domácnostech většinou postačí čištění jednou za rok.

                                    Pravidelným čištěním koberců prodloužíte jejich životnost.

  Pokud chcete zjistit podrobnější informace o ceně, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám sdělíme orientační cenu ( u jednorázových úklidových prací menšího rozsahu ), případně vypracujeme cenovou nabídku po prohlídce prostor určených pro úklid ( pravidelný úklid domácností a komerčních objektů ).

Objednávka ( dotazy )
Druh činnosti :
Typ úklidu :
Četnost úklidu :
Firma :
Kontaktní osoba :
Ulice :
Město :
PSČ :
IČO :
DIČ :
Telefon :
Email :
Ochrana proti spamu, opište prosim ověřovací kód.
Ověřovací kód :
Overovaci kod
Zde zadejte ověřovací kód :


J&H ÚKLID, Tyršova 54, 682 01, Vyškov . Tel.: 724 247 224
2011 J&H Úklid. Powered by qiS 2.0, webdesign by Q

Naši partneři:

      

Doporučujeme:

Úklidová firma D& D servis, s.r.o - Kompletní úklidový servis praha. | Alu kola, levné pneu ... do vašeho webu a zaslání informace, kde se odkaz nachází. | úklidová firma, úklid a úklidové práce v Praze | Okna - Jelínek | Okna - Jelínek | Deratizace Praha - drzé škůdce zkrotíme | Webové stránky - Webdesign - Internetové stránky - Vývoj software | další spřátelené odkazy ...