HOSPODYNĚ NA ÚKLID VAŠÍ DOMÁCNOSTI

  Paní pro Váš úklid Vám zajistíme v době, kdy Vám to bude vyhovovat. Hospodyně se postará o Vaší domácnost tak, aby jste byli maximálně spokojeni a mohli se věnovat Vaší rodině a zájmům. Úklidová firma J&H Úklid provádí úklidy domácností v lokalitách Vyškov, Prostějov, Brno, Slavkov a v dalších městech na území ČR. Úklidy provádíme buď jednorázově, nebo pravidelně dle požadavku zákazníka.

Budete mít doma uklizeno jako v pětihvězdičkovém hotelu !!

  Výběru paní na úklid domácnosti a hospodyň věnujeme tu nejmaximálnější pozornost. Hospodyně musí projít výběrovým řízením a školením, abychom si byli jisti jejími schopnostmi.

  Nabízíme Vám jen ty opravdu profesionální paní a hospodyně pro Vaší domácnost. Je jen na Vás, co vše si od naší firmy objednáte. Uklízíme domácnosti a byty včetně oken, podlah, koupelen, WC, předsíní a kuchyní.

 
Úklid Vaši domácnosti je pod dozorem naší firmy
 
Respektujeme zvyklosti a životní styl Vaši domácnosti
 
Každá hospodyně musí dodržovat etický kodex hospodyně
 
Dbáme na šetrný a ekologický úklid s alergickými dětmi
 
Používáme kvalitní a značkové čistící prostředky
 
S každým klientem pracujeme diskrétně a individuálně

  Uvedenou úklidovou službu poskytuje úklidová firma J&H Úklid, která se specializuje na čištění koberců, strojové čištění kožených sedaček a další úklidové služby.

  Protože domov je místo odpočinku, měla by jej obklopovat útulnost a čistota. Rozsah služeb vždy určuje náš zákazník, perfektní kvalitu však my.

  Vsaďte na naši firmu a věřte, že po našem úklidu Vaše domácnost bude zářit čistotou.

  Aby toho ještě nebylo málo,tak firma J&H Úklid, provozuje ve Vyškově také prodejnu drogerie a nově také připravuje e-shop se zaměřením na prodej drogistické zboží.

A co na to J&H Úklid ?

  Pokud se rozhodnete využít služby naší úklidové firmy, jsme tu pro Vás k dispozici 24 hodin denně / 7 dní v týdnu / 365 dní v roce. Provádíme kompletní úklidové služby – strojové čištění všech druhů podlah, čištění kožených sedaček, mytí oken, čištění koberců, ale spoustu dalších úklidových služeb v lokalitách Praha, Brno, Vyškov, Slavkov, Prostějov, Olomouc, Zlín a další města ČR.J&H ÚKLID, Tyršova 54, 682 01, Vyškov . Tel.: 724 247 224
2011 J&H Úklid. Powered by qiS 2.0, webdesign by Q

Naši partneři:

      

Doporučujeme:

Úklidová firma D& D servis, s.r.o - Kompletní úklidový servis praha. | Alu kola, levné pneu ... do vašeho webu a zaslání informace, kde se odkaz nachází. | úklidová firma, úklid a úklidové práce v Praze | Okna - Jelínek | Okna - Jelínek | Deratizace Praha - drzé škůdce zkrotíme | Webové stránky - Webdesign - Internetové stránky - Vývoj software | další spřátelené odkazy ...