Mytí oken

  Mytí oken provádíme zejména v Brně, Kuřimi, Vyškově, Kojetíně, Slavkově u Brna, Blansku, Prostějově, Kojetíně a dalších městech. Používáme pouze kvalitní vybavení a zkušené zaměstnance. Při práci postupujeme ohleduplně k okolí, abychom nenapáchali více škod jak užitku.

  Mytí oken provádíme stěrkovým způsobem bez znečištění okolního prostředí . Na rozmývák se nanese přiměřené množství saponátu a vody (dle znečištění a prostředí, kde se mytí oken provádí) a následně se aplikuje na prosklené plochy. Po aplikaci se vše (už i s nečistotami) setře stěrkou, tzv. eskem a odkapávající nečistoty se opět vpíjí do rozmýváku, který se následně vypere. Mytí oken po stavbě je stejné, ale celému procesu předchází očištění stavebních nečistot speciálními žiletkami se speciálním držátkem. Při mytí oken automaticky provádíme čištění rámů včetně vnitřního parapetu.

  Zdi a podlahy pod okny vždy zakryjeme savou přikrývkou, aby nedošlo k poničení barvy na stěně či nabobtnání spár u plovoucích podlah. Nožičky našich schůdků jsou opatřeny umovými podložkami, které nedělají rýhy. Mytí oken na obtížně dostupných místech lze provést za pomocí horolezecké techniky, nebo za použití vhodných výsuvných plošin. Snažíme se vždy o profesionální výsledek.

Mytí oken pomocí horolezecké techniky

Mytí oken pomocí horolezecké techniky

Mytí oken za použití vhodných výsuvných plošin

Mytí oken za použití vhodných výsuvných plošin


Orientační ceník mytí oken

Typ nemovitosti

Cena

byt 1+1(kk)

350 Kč

byt 2+1(kk)

450 Kč

byt 3+1(kk)

550 Kč

byt 4+1(kk)

650 Kč

domy

od 700 Kč

firmy

11 - 20 Kč/m2

nezisk. organ.

10 - 14 Kč/m2

  Uvedené ceny jsou bez DPH, cena za dopravu je stanovena dle místa konání a velikosti zakázky po dohodě se zákazníkem.Tyto ceny platí pro standardní plastová či dřevěná okna. U šroubovacích oken je cena o 50 % vyšší (pokud se budou umývat ze všech 4 stran). V případě silného znečištění (velmi špinavá, po malířích, rekonstrukci) může být cena až o 50 % navýšena.

Objednávka ( dotazy )
Druh činnosti :
Typ úklidu :
Četnost úklidu :
Firma :
Kontaktní osoba :
Ulice :
Město :
PSČ :
IČO :
DIČ :
Telefon :
Email :
Ochrana proti spamu, opište prosim ověřovací kód.
Ověřovací kód :
Overovaci kod
Zde zadejte ověřovací kód :


J&H ÚKLID, Tyršova 54, 682 01, Vyškov . Tel.: 724 247 224
2011 J&H Úklid. Powered by qiS 2.0, webdesign by Q

Naši partneři:

      

Doporučujeme:

Úklidová firma D& D servis, s.r.o - Kompletní úklidový servis praha. | Alu kola, levné pneu ... do vašeho webu a zaslání informace, kde se odkaz nachází. | úklidová firma, úklid a úklidové práce v Praze | Okna - Jelínek | Okna - Jelínek | Deratizace Praha - drzé škůdce zkrotíme | Webové stránky - Webdesign - Internetové stránky - Vývoj software | další spřátelené odkazy ...