DLOUHODOBÁ OCHRANA KOBERCŮ !

Solugard

Solugard

   Solugard je nový prostředek vyvinutý na vodní bázi s využitím nanotechnologií. Má velkou schopnost proniknutí do struktur textilních materiálů. Je dokonale vodoodpudivý a zabraňuje cizím látkám proniknout k textilnímu vláknu. Vlivem hydrofobního perličkového efektu cizí částice snadno z látky sklouznou a ta zůstává čistá bez částic špíny.

   Vidíte ukázku ochrany koberce s využitím nanotechnologie (impregnace koberce) po rozlití červeného vína ! Červené víno se nevsákne do struktury koberce, zůstává na povrchu, kde ho lze snadno odstranit ubrouskem nebo savou látkou.

Ochrana koberců

Ochrana koberců

   Solugard je zcela průhledný. Na pohled ani na omak se nedají zjistit žádné změny. Povrch zůstává zcela nelepivý a dokonale prodyšný. Chrání dlouhodobě před vlhkostí a zašpiněním a vznikem skvrn. Ošetřená tkanina zabrání vzniku skvrn i od agresivních látek jako např. od kávy, krve, červeného vína, různých olejů, tuků, zbytků potravin nebo chemikálií. Ochrana je dlouhodobá, zpevňuje textilii proti otěru a chrání ji proti UV - záření i při proměnlivých teplotách. Látky ošetřené přípravkem Solugard se mohou běžně prát ve vodě s čistícími prostředky (do pH-hodnoty 9) za běžných podmínek. Po praní je nezbytné provést ještě jedno máchání. Po několika vypráních je potřebné aplikaci opakovat.

   Nanesením vrstvy se textilie (koberce, čalounění, atd.) zásadním způsobem zhodnotí k velké spokojenosti zákazníků. Textilie(koberce, čalounění, atd.) se zpevní, usnadní se její čištění a výrazně se zvýší její užitná hodnota.Je použitelný pro většinu přírodních i umělých tkanin. Je výhodný také pro průmyslové použití ve vysoce namáhaných prostředích, jako jsou krycí textilní materiály, autoplachty, pracovní oděvy a uniformy, lůžkoviny, koberce a sedací potahy restaurací a hotelů, v hromadných dopravních prostředcích, automobilech a dalších aplikacích.

Solugard - přínosy :

High-Tech-výrobek na bázi nanotechnologií

odpuzuje vodu, oleje, tuky, krev

odpuzuje špínu

zabraňuje vzniku skvrn

zpevňuje proti otěru

UV stabilní

snižuje náklady na čištění

Láhev 500 ml, použití na 15-25 m2, cena 399,-Kč vč.DPH

Láhev 500 ml, použití na 15-25 m2, cena 399,-Kč vč.DPH

Návod na použití na ošetření textilií (koberců, čalounění, atd.) hydrofobním prostředkem- SOLUGARD :

  Na suché, očištěné textilie naneseme ze vzdálenosti cca 20 - 30 cm pomocí rozprašovače (při průmyslové aplikaci můžeme použít stříkací pistoli, či jiné rozprašovací zařízení) tenkou souvislou vrstvu (spotřeba cca 500 ml na 15-25 m 2) hydrofobního prostředku SOLUGARD. Necháme uschnout za běžné pokojové teploty nebo při teplotě do max. 40 o C.

Bezpečnostní opatření:

Při práci nejezte a nepijte. Nekuřte.

Pracujte v dobře větrané místnosti. Nepoživatelné!

Při zasažení kůže omývat dlouze proudem vody.

Při zasažení očí vymývat proudem čisté vody.

V případě náhodného požití vypláchnou ústa vodou a vypít min. 1/2 l vody.

V případě potíží vyhledat lékařskou pomoc.

Skladování:

Trvanlivost 12 měsíců.

Skladovat v chladných a suchých prostorách, ale zásadně ne při nižší teplotě než 4 o C.

Optimální ochranný efekt je dosažen po 24 hodinách !

Objednávka ( dotazy )
Druh činnosti :
Typ úklidu :
Četnost úklidu :
Firma :
Kontaktní osoba :
Ulice :
Město :
PSČ :
IČO :
DIČ :
Telefon :
Email :
Ochrana proti spamu, opište prosim ověřovací kód.
Ověřovací kód :
Overovaci kod
Zde zadejte ověřovací kód :


J&H ÚKLID, Tyršova 54, 682 01, Vyškov . Tel.: 724 247 224
2011 J&H Úklid. Powered by qiS 2.0, webdesign by Q

Naši partneři:

      

Doporučujeme:

Úklidová firma D& D servis, s.r.o - Kompletní úklidový servis praha. | Alu kola, levné pneu ... do vašeho webu a zaslání informace, kde se odkaz nachází. | úklidová firma, úklid a úklidové práce v Praze | Okna - Jelínek | Okna - Jelínek | Deratizace Praha - drzé škůdce zkrotíme | Webové stránky - Webdesign - Internetové stránky - Vývoj software | další spřátelené odkazy ...