Ohlasy našich zákazníků

   Na internetu se vyskytuje celá řada tzv. " úklidových firem ", které nemají potřebnou kvalifikaci, dostatečné strojové vybavení, sjednané pojištění pro případ vzniku škody při výkonu zaměstnání, atd. a proto jsme se rozhodli se souhlasem našich zákazníků zveřejnit malou ukázku naší komunikace. Věříme, že vám uvedené hodnocení našich zákazníků usnadní složité rozhodování ve výběru úklidové firmy.


Dobrý den,

dovolte mi, abych poněkud opožděne poděkovala za čištění koberců, židlí a křesel, které prováděl Váš pracovník na našem školicím středisku č. 1.
Práce byly provedeny k naší velké spokojenosti - doufáme, že v případě potřeby nám znovu provedete tyto služby.

S pozdravem
Radmila Havlíčková, Bioveta a.s., 22.04.2013

Dobrý den,

ráda bych Vám poděkovala za velmi profesionální přístup a kvalitní práci. Pan Martin přijel přesně načas, odvedl výbornou práci a ochotně vyšel vstříc všem mým požadavkům. Naše bílá kožená sedací souprava vypadá po 6ti letech od koupě a bez následné údržby díky Vám opět jako nová.

Ještě jednou děkuji a s naprosto čistým svědomím Vás doporučím všem zájemcům.

S pozdravem
Andrea Dlouhá, Praha, 14.5.2012

Dobrý den,

Sužeb J&H Úklid využívám již 3. rok a na výbornou mohu hodnotit nejen jejich perfektní úklid, úžasně milý a vstřícný přístup pracovníků, ale i vysoce profesionální činnosti, např. čistění koberců, potahů i podlah. J&H Úklid jsem doporučila i ve svém okolí k jejich naprosté spokojenosti.

RNDr. Ludmila Chmelařová, Brno , 10.4.2012

Dobrý den,

jen Vám chci poděkovat za perfektní vyčištění sedačky a koberce. Jsem maximálně spokojená, vyzkoušela jsem před Vámi jiné firmy, ale nikomu se nepodařilo sedačku vyčistit tak jako Vám. Ještě jednou mockrát děkuji a budu se těšit někdy příště

S pozdravem
Jana Ivánková, Velké Němčice, 20.3.2012

Dobrý den pane Sigmunde,

ráda bych Vám ze srdce chtěla poděkovat za Vaši okamžitou a rychlou pomoc při úklidu mé domácnosti, kterou jsem sama nemohla zvládnout. Nevěřila jsem, že během několika hodin promění můj dům vaši dva pracovníci v krásný zámek. Nádherně vyčištěná koupelna, kuchyn, chodby a obývací pokoj, vyleštěná stěna s porcelánem, lustry.... Ocenuji Váš rychlý přístup od zvednutí telefonu do tří dnů..... Ještě jednou moc děkuji Vašim dvěma šikovným mužským...... určitě se znovu ozvu.....

Jana Krčová, Bučovice, 1.2.2012

Dobrý den pane Sigmunde,

Vaši firmu musím všem jednoznačně doporučit!!! Měla jsem koženou sedačku v barvě slonové kosti silně znečištěnou.Zpočátku jsem měla obavy, že sedačka nepůjde vyčistit nebo nebude vyčištěná podle mých představ.Mýlila jsem se.Čištění sedačky trvalo několik hodin, ale výsledek je 100 %. Sedačka je jako nová.Chtěla bych touto cestou poděkovat Vaší firmě, ale hlavně p. Martinovi, který odvedl skvělou a kvalitní práci. Byl velice milý, příjemný a nesmírně pracovitý.

S Vaší firmou jsem byla velice spokojená a budu se těšit zase někdy příště.
S pozdravem Andrea Profotová, Ostrava, 5.11.2011

Dobrý den,

ráda bych reagovala na službu, kterou jsem si objednala u Vaší firmy.

Již nějakou dobu vlastníme a užíváme sedačku potaženou látkou Alcantara. Když jsme se rozhodli ji nechat vyčistit, hledali jsme společnost, která by zaručila kvalitní a bezpečnou službu. Na internetu jsme sice našli více firem, které se čištěním tohoto materiálu zabývají, ale chtěli jsme vybrat takovou, u které by byla jak záruka jak precizního provedení práce, tak nepoškození potahového materiálu.

Zvolili jsme firmu "J&H úklid" a musíme říci, že jsme svojí volby nelitovali. Kladně jsme hodnotili:

  • včasný příjezd,
  • informování o způsobu čištění,
  • pečlivost a preciznost provedeného čištění,
  • úklid prostoru kolem sedačky po skončení práce,
  • několik vtipů pana Martina před odchodem :-),
  • stejně tak telefonické ověření odvedené práce majitelem firmy.
Závěrem musím říci, že jsme byli se svojí volbou velice spokojeni, a to jak s kvalitou, cenou za provedené práce a rovněž s přístupem pana Martina, který čištění sedačky prováděl.

Společnost "J&H úklid" mohu jenom doporučit a jejích služeb budeme využívat i v budoucnosti.

S pozdravem Ing. Yvetta Chrápavá Brno 2.10.2011

Dobrý den pane Sigmunde,

chtěla bych Vám a zvláště pak Vašemu zaměstnanci, p. Martinovi, poděkovat za skvěle odvedenou práci. Byli jsme spokojeni nejen s kvalitou jeho práce (sedací soupravy jsou teď jako nové), ale i s jeho nadstandartním přístupem k zákazníkovi a zařízení domu, taktéž cena za provedenou práci nás mile překvapila. V budoucnu zcela jistě znovu využijeme nabídku Vašich služeb a rádi Vás doporučíme našim známým. Ještě jednou děkujeme za precizně odvedenou práci.

Urbanová Gabriela Nové Bránice.

Vážený pane Sigmunde,

děkuji za perfektně provedené čištění sedaček i koberců. Je až neskutečné, jak vše prokouklo a vypadá jako nové. Jsem s Vaší firmou velice spokojena a budu se těšit na další spolupráci.

S pozdravem Stržínková, 8.6.2011, Vyškov

Dobrý den pane Sigmund,

jsem opravdu ráda a nadšená, že jsem si vybrala Vaší firmu a nechala si vyčistit koženou sedací soupravu. Váš zaměstnanec pan Martin přijel včas. Je to profesionál, vše mi vysvětlil, je velice milý a slušný a již dlouho jsem se nesetkala s takovou ochotou a profesionalitou. Sedačku nemohl čistit strojem, tak ji čistil ručně několik hodin a s výsledkem jsem moc spokojená, sedačka prokoukla a je jako nová. Určitě v budoucnu Vaší službu využiji a nejen to, vřele doporučím i svým známým.

Děkuji za kvalitu a vstřícnost
Ivana Vosyková, 28.3.2011, Praha 4

Dobrý den pane Sigmund,

nemůžu si pomoct, ale musím Vám napsat jak fantastickou práci paní Ludmila, Hanka a pan Martin odvedli. Opravdu jsem nadšená, že se najdou ještě takoví profesionálové. Náš dům vypadá ještě krásněji, než, když jsme se nastěhovali :)

Velice Vám děkuji i za dnešní velice příznivou cenu přesto, že se strojově čistily židle.

Už se moc těším na přístí úklid :)

S pozdravem
Krejčiříková M., 4.2. 2011, Brno

Vážený pane Sigmunde,

nedávno jsem využila služeb Vaší společnosti a mohu konstatovat, že jsem byla velice spokojená, a to jak s výsledkem práce, tak s cenou. Také bych ráda pochválila Vašeho zaměstnance, který přijel včas, byl velmi ohleduplný a snažil se, aby chemickými přípravky neznečistil podlahu apod. Čištění sedačky se věnoval téměř nepřetržitě několik hodin, což se na jejím vzhledu projevilo (v pozitivním smyslu) naprosto neuvěřitelně. V budoucnu Vašich služeb zcela jistě využiji a všem mohu Vaši společnost doporučit. Díky za spolehlivost, vstřícnost a kvalitu odvedené práce!

Moc děkuji, s pozdravem
Hana Bayerová, 10.12.2010, Horka nad Moravou

Vážený pane Sigmunde,

měla jsem opravdu šťastnou ruku, když jsem si vybrala Vaši firmu na vyčištění sedačky. Překvapila mne rychlost služeb. Hned druhý den po našem telefonickém hovoru byla sedačka čistá. Choulostivá žlutá barva je opět jako nová. Chci pochválit Vašeho pracovníka,pana Martina, který opravdu přistupoval ke své práci vysoce profesionálně. Je to dobrý reprezentant firmy. Jsem rozhodnuta obracet se na Vás i nadále a ráda Vás doporučím všem známým.

Moc děkuji, s pozdravem
Novotná Dagmar 2.6.2010,BRNO

Vážený pane Sigmunde,

s úklidem provedeným Vaší společností jsme byli velmi spokojeni, což vyplývá i ze skutečnosti, že jsme tuto službu využili opakovaně. Úklid byl proveden bezvadně, cenu za provedený úklid považujeme za zcela přiměřenou, Váš zaměstnanec se choval perfektně, zejména oceňuji jeho šetrný přístup k zařízení bytu. Určitě Vaše služby opět rádi využijeme.

S pozdravem,
Petra Stránská, 30.4.2010, Brno

Dobrý den,

24.4. 2010 jsem si u firmy J&H Úklid nechala vyčistit kusový koberec a to po dlouhém rozhodování zda nebude rychlejší a výhodnější si jej vyčistit sama. Jsem velice ráda, že jsem si na internetu vyhledala tuto úklidovou firmu a koberec svěřila do rukou odborníků. S čistotou koberce jsem velmi spokojena, je v podstatě jako nový. Velice také oceňuji rychlost vyčištění, vstřícnost a ochotu pana Sigmunda, který ochotně poradil. Také cena mě mile překvapila a vůbec nelituji, ba naopak, koberec jsem měla dát vyčistit již dávno. Pokud budu v budoucnu potřebovat pomoc s úklidem či vyčištěním dalších koberců s důvěrou se obrátím na tuto firmu a také ji ráda doporučím všem známým.

Ještě jednou děkuji
Iveta Punčochářová 26.4.2010, Vyškov

Dobrý den,

sděluji Vám, že mytí oken v budově OSZ Vyškov proběhlo v pořádku, okna jsou čistá, škody žádné nevznikly, smluvený termín, čas příjezdu byl dodržen. Snad jen stojí za zamyšlení, zda-li práce vykonaná v počtu dvou osob není až nadměrná zátěž s ohledem na počet odpracovaných hodin.

Zdravím
Zdeňka Hynštová, ved.správy OSZ, 23.4.2010, Vyškov

Dobrý den,
poskytuji hodnocení provedených služeb:

HODNOCENÍ PROVEDENÉ SLUŽBY:
1) Kvalita čištění - perfektní, rychlá práce, provedení na jedničku
2) Cena za provedenou službu - v normě
3) Vystupování zaměstnance a případné zodpovězení dotazů z oblasti čištěnía úklidu - perfektní, byla to velmi příjemná návštěva
4) Dodržení termínu, času příjezdu a vlastní realizace zakázky ve smluvenýtermín - bez chyby, příjezd na minutu přesně
5) Vnější vzdled, vystupování zaměstnance a čistota oděvu.- taktéž na jedničku, pan Aleš a pan Martin byli oba super.

Zdravím,
Radka Šušáková, 22.4.2010, Brno

Vážený pane Sigmunde,

jsem moc ráda, že jsem si nechledala na doporučení vyčistit a naimpregnovat koženou sedací soupravu od Vaší firmy. Chci zejména pochválit práci pana Martina, který po třech hodinách nepřetržité práce změnil mou koženou sedačku k nepoznání a také mi vysvětlil, jak mám o sedačku pečovat. Před vámi jsem si sedačku čistila sama, ale mé přípravky na čištění kůže se nedají s Vaším strojem na čištění srovnat.

Ještě jedou moc děkuji.
S pozdravem paní Dostálová, 20.4.2010, Praha

Objednávka ( dotazy )
Druh činnosti :
Typ úklidu :
Četnost úklidu :
Firma :
Kontaktní osoba :
Ulice :
Město :
PSČ :
IČO :
DIČ :
Telefon :
Email :
Ochrana proti spamu, opište prosim ověřovací kód.
Ověřovací kód :
Overovaci kod
Zde zadejte ověřovací kód :


J&H ÚKLID, Tyršova 54, 682 01, Vyškov . Tel.: 724 247 224
2011 J&H Úklid. Powered by qiS 2.0, webdesign by Q

Naši partneři:

      

Doporučujeme:

Úklidová firma D& D servis, s.r.o - Kompletní úklidový servis praha. | Alu kola, levné pneu ... do vašeho webu a zaslání informace, kde se odkaz nachází. | úklidová firma, úklid a úklidové práce v Praze | Okna - Jelínek | Okna - Jelínek | Deratizace Praha - drzé škůdce zkrotíme | Webové stránky - Webdesign - Internetové stránky - Vývoj software | další spřátelené odkazy ...