Výměna zpětných odkazů

   Máte-li zájem o výměnu zpětných odkazů, vložte níže uvedený textový odkaz na své stránky a kontaktujte nás na admin@jhuklid.cz. Do emilu zadejte místo (URL adresa) kde je umístěn odkaz výměny na naše stránky, vaši URL adresu stránky kam se máme z našich stránek odkazovat a stručný popis Vašich stránek.

Zdrojový kód textového odkazu :

<a href="http://www.jhuklid.cz" title="Úklidová firma J&H Úklid-úklidové služby,mytí oken,čištění koberců">Úklidová firma J&H Úklid-úklidové služby,mytí oken,čištění koberců</a>

Užitečné odkazy :

 
 
 
Víte koho volají instalatéři, když si sami nedovedou poradit s ucpanou kanalizací? Volají profesionály na čištění ucpané kanalizace. Volají firmu Herčík a Kříž - čištění a revize kanalizace!
 

Chrudim je krásné historické město, které láká nejen turisty, ale i trvalé obyvatele. Podlehli jste i Vy? Pak jistě oceníte stěhovací služby firmy Stěhování bez dřiny, které pro tuto oblast nabízí své služby. Stěhování Chrudim bez dřiny.

 

Stěhování Pardubice - je komplexní službou, kterou ocení nejen domácnosti, ale i firmy, který potřebují přestěhovat svoji kancelář či sídlo na novou adresu. Nechte tuto často stresující činnost na odborníky, kteří vše zajistí kvalitně, rychle a bezpečně.

 

Na přání zákazníků zajistíme kompletní služby týkající se stěhování Trutnov. Ať už se jedná o stěhování rodinného domu, bytu, chalupy, ale také stěhování firem a firemních kanceláří. Vše pečlivě připravíme a naplánujeme ke spokojenosti všech zúčastněných.

 
Elektroinstalace, Revize elektrospotřebičů elektrikářské práce, revize elektro, elektroinstalace.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Stěhovací firma Tavočer - Stěhování, autodoprava, montáž nábytku, prodej, zapůjčení obalových materiálů a krabic.
 
 
 
Čističe KÄRCHER pro dům a zahradu - Vysokotlaké a parní čističe, vysavače, mycí stroje a čističe na koberce. Čisticí prostředky a autokosmetika.
 
Satter Clean 2000 - autorizovaný prodejce a servisní středisko čisticí a úklidové techniky. Profesionální úklidová chemie a autokosmetika
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Úklid - úklidové práce a rekonstrukce interiérů, stavební a řemeslné práce
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Žaluzie
Výroba, prodej a servis zastiňovací techniky se zaměřením na markýzy, rolety, všechny typy žaluzií a sítí proti hmyzu.
 
Kuchyně Dodáváme skříně na míru, vestavěné skříně, šatny, kuchyňské linky na míru a zakázkový nábytek. Nabízíme bezplatné zaměření a konzultaci u Vás doma. Krátké dodací lhůty a rychlé jednání.
 
Flash disky Nabídka CD a DVD médií a obalů, volantů k PC a gamepadů. Prodej MP3 přehrávačů, flash disků a ostatního hardwaru.
 
Zážitky Zážitky jsou kořením života a život je třeba žít. Nabízíme zážitky ve vzduchu, na zemi, ve vodě, luxusní auta a další. Pro jednotlivce i kolektivy.
 
Zahradní nábytekInternetový obchod s teakovým nábytkem všeho druhu. Nabízí interierový nábytek, ale také teakový nábytek na venkovní použití.
 
Laboratorní technika Prodej laboratorní techniky a materiálu pro lékařské laboratoře se zaměřením na oblasti klinické diagnostiky, molekulární biologie a biochemie
 
Diamantová tužka Výroba, prodej a servis pro veškeré diamantové nástroje, orovnávače a brusné kotouče.
 
Zkumavky Kvalitní laboratorní plasty pro laboratoře. Nabídka produktů pro PCR, pipetovacích špiček, zkumavek a dalšího laboratorního materiálu od společnosti Bioplastics.
 
Internetový obchod Tvorba internetového obchodu, SEO, marketingová propagace.
 
Pizzerie Pizzerie poblíž nákupního centra Hostivař. Součástí restaurace je příjemná zahrádka a dětský koutek.
 
Vedení účetnictví Poskytování učetních služeb včetně zastupování na úřadech, zpracování mezd a zakladání společností.
 
Kesla Prodej lesní techniky Kesla, Harvestorů Profiforest, secích strojů Tume Agri a kotoučových pil Kara.
 
Svítidla Velký výběr designových svítidel pro komerční objekty i domácnosti.
 
 
Bagety Prodej čerstvých baget, ovocných a zeleninových salátů, bio výrobků a kávy. Provozovna v Praze poblíž metra Křižíkova.
 
Dřevěné terasy Etoile - Stavba venkovních dřevěných teras a podlah z prvotřídního exotického dřeva. Terasy na zakázku a jejich údržba.
 
Koberce Luxusní koberce s moderním designem od firmy Hronek Design s.r.o.
 
Zálohování GAUZY Specialista na řešení Virtualizace, VMware vSphere, SharePoint a Exchange Hosting, Project Server a Outsourcing ICT
 
Kontajnery Spoločnosť Touax ponúka obytné kontajnery, bunky a ďalšie modulové stavby.
 
Kontejnery Společnost Touax dodává obytné kontejnery, buňky a další modulové stavby
 
Firma Střechy Novák se zaměřuje na vše co souvisí se střechou a střešním příslušenstvím - střechy na klíč, strešní krytiny (Bramac, KM Beta, Tondach), střešní okna (Velux), oprava střechy atd.
 
Stavební software Prodáváme programy pro stavebnictví. Mezi hlavní produkty patří soubor programů GEO5 pro zakládání staveb a geotechniku a FIN EC na statické výpočty stavebních konstrukcí.
 
Koupelny fotogalerie, koupelny inspirace V interiérovém centru MoDo v Průhonicích naleznete nabídku devíti prodejců nábytku a bytového příslušenství, kteří nabízí materiály pro vybavení koupelen, atraktivní kuchyně, sedací soupravy, jídelny, ložnice a další nábytek.
 
Autodíly Prodejna autodílů a náhradních dílů pro veškeré běžné typy vozů. Prodejna Jankovcova 27, Praha 7.
 
Sedací soupravy Špičkové kožené sedací soupravy italské značky Polo Divani. Pohovky nabízíme v 18 produktových řadách.
 
Účetnictví Kompletní služby v oblasti zpracování a vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování daňových přiznání.
 
CityBike Prague - půjčovna kol a tůry po Praze na kole Různé druhy cyklovyjížděk po Praze. Individuální půčování kol - od jedné hodiny až po celý den. Příznivé ceny, on-line rezervace.
 
Jazyková škola Praha Institut jazykového vzdělávání pořádá jazykové kurzy v angličtině, němčině, francouzštině, španělštině a ruštině. Jsme specialisté na jazykové kurzy pro firmy, kurzy v zahraničí, pomaturitní studium a překlady a tlumočení. Mimořádnou pozornost věnujeme kvalitě poskytovaných služeb a vztahům se zákazníky. Věříme v dlouhodobou spolupráci.
 
Norwit - Stavební stroje a technika
Společnost Norwit se specializuje na prodej, servis a pronájem malé stavební mechanizace a techniky. Dále nabízí diamantové nástroje a stroje, hutnicí techniku, pneumatické nářadí, elektrocentrály a čerpadla.
 
Transfer Energy - Prodej elektřiny Služby v oblasti energetiky a správy budov. Transfer Energy obchoduje s elektrickou energií a zajišťuje dodávky pro koncové zákazníky. Dále posyktuje kompletní služby facility management.
 
Pravidelné i jednorázové úklidy pro firmy a domácnosti. Společnost Delta Servis s.r.o. nabízí úklidové služby již od roku 1991 a poskytuje tak služby na nejvyšší profesionální úrovni. Mezi služby patří: mytí oken a výloh, čištěni koberců, mytí vysokotlakými čističi WAP, strojové čištění podlah, kompletní úklidy po malování a stavebních úpravách a další. V rámci úklidu domácnosti za Vás taktéž zajistíme praní a žehlení prádla, vyřešíme pravidelné pochůzky nebo pomůžeme s drobnými opravami v domácnosti.
 
Cestovní kancelář SMART travel nabízí dovolenou podle Vašich představ. Do široké škály našich nabídek patří zejména aktivní dovolené. Na léto si můžete vybrat cyklistické zájezdy a zájezdy na in-line brusle. Dále je velice oblíbený rafting. Zimní dovolenou můžete strávit v Alpách na lyžích, nebo na snowboardu. Zajímavou nabídkou jsou Wellness zájezdy, kdy se kombinuje relaxace a aktivní prožitek z dovolené.
 
Špičkové hodinky, které vynikají nad ostatními svým dokonalým zpracováním, nejmodernějšími technologiemi a nezaměnitelným vzhledem, nesou značku Davis. Davis nabízí dámské hodinky, které podtrhnou osobitý styl každé ženy a kvalitní pánské hodinky.
 
Firemní akce, teambuilding a firemní večírky patří akcím, které posilují motivaci kolektivu ve firmě a prohlubují vztahy mezi lidmi. Záž itky.cz nabízí zážitky do firem, kterým záleží na úspěchu.
 
Široký výběr produktů značky Old Man Emu. Kompletní podvozky, tlumiče, listová pera, vinutá pera a tlumiče řízení.
 
 

Zakázkové truhlářství Anta, s. r. o. nabízí kuchyně na míru, interiérové dveře, vestavěné skříně, schody a schodiště ze dřeva a další nábytek na míru.

 

Potřebujete kvalitní webové stránky včetně seo optimalizace? StaWEBnice.com nabízí www stránky a eshopy včetně seo optimalizace, copywritingu a linkbuildingu.

 

Potřebujete zastřešení terasy nebo parkovacího stání? Pergola-přístřešek.cz nabízí kvalitní bezúdržbové hliníkové pergoly a garážová stání s dlouhou životností.

 

Bizy-bee.com - blog pro těhotné a maminky s články o těhotenství, mateřství a dětech.

 

Eshop Interdrinks - nabízíme kvalitní dovozový alkohol - rum, whisky, gin, tequila a další alkoholické nápoje.

 

Internetový obchod Garden Pardubice nabízí kvalitní nábytek z umělého ratanu, zahradní nábytek ze dřeva bangkirai a hliníkový zahradní nabytek.

 

Internetový obchod Alkohol Eshop.cz nabízí jamajský rum, whisky, šampaňské, koňak, tequilu, brandy, vodku a další alkoholické nápoje za skvělé ceny.

 

Zakázkové truhlářství Anta, s. r. o. nabízí kuchyně na míru, interiérové dveře, vestavěné skříně, schody a schodiště ze dřeva a další nábytek na míru.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 J&H ÚKLID, Tyršova 54, 682 01, Vyškov . Tel.: 724 247 224
2011 J&H Úklid. Powered by qiS 2.0, webdesign by Q

Naši partneři:

      

Doporučujeme:

Úklidová firma D& D servis, s.r.o - Kompletní úklidový servis praha. | Alu kola, levné pneu ... do vašeho webu a zaslání informace, kde se odkaz nachází. | úklidová firma, úklid a úklidové práce v Praze | Okna - Jelínek | Okna - Jelínek | Deratizace Praha - drzé škůdce zkrotíme | Webové stránky - Webdesign - Internetové stránky - Vývoj software | další spřátelené odkazy ...